AQUAKAMP 21. yılında İngilizce Eğitimli Yaz Gençlik Kampları Antalya – Kemer’de kapılarını birkez daha gençler için açıyor.Eğlence, Doğa, Spor, Eğitim, Tatil ve sizleri şaşırtacak sürprizlerle dolu unutulmaz bir Yaz Kampı için 09 – 17 yaş arası Gençlerimizi Aqua Gençlik Kampları‘na

Gençlik Kampları

Gençlik kampı Türkiye’nin en güzel sahil şeridinde, Toros dağlarının eteklerinde tarih, doğa ve denizin iç içe geçtiği Antalya – Kemer Çamyuva’ da bulunmaktadır. Kampçılarımız AQUA KAMP alanında konaklayacaklardır. On dönümlük arazi üzerine kurulmuş olan kendimize ait Bungalovlardan oluşan konaklama alanı çocuklarımızın severek zaman geçireceği özel hazırlanmış bir alandır. Ayrıca tesis içerisinde Binicilik Maneji , Eğitimli on altı Arap ve İngiliz Atı, Yüzme Havuzu, Paintball alanı, Basketbol sahası, Okçuluk alanı bulunmaktadır.
Gençlik kampları merkezi Antalya’ya 35 km. Havaalanına elli kilometre mesafededir. Tüm odalarda yirmi dört saat sıcak su, klima ve tv mevcuttur. Kampçılarımız Bungalovlarda her odada yaş gurubuna göre üç , dört veya beş kişi olarak konaklayacaklardır.
Gençlik kampı olarak kampçılarımızın her türlü istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırladığımız tesisimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Kamp Yeri :
Antalya – Kemer / Çamyuva
Gençlik Kampları Yaş Grubu :
I. Grup : 09 – 10 Yaş
II. Grup : 10 – 11 Yaş
III. Grup : 12 – 13 Yaş
lV. Grup : 14 – 15 Yaş
V. Grup : 16 – 17 Yaş
Not: (Kampçılarımız yaşlarına göre gruplara ayrılacaklardır.)
Gençlik Kampı Kontenjanı : 120 kampçı

 

1.SEÇENEK:ULUSLARARASI GENÇLİK KAMPI

DÖNEMLER :

I. Dönem : 03 Temmuz – 17 Temmuz 2017 (15 Gün)
II. Dönem : 18 Temmuz – 01 Ağustos 2017 (15 Gün)
Dönem Fiyatımız : 2.750 TL + KDV ‘dir.(KDV %8)

2.SEÇENEK: ULUSLARARASI MACERA KAMPI

Dönem : 18 Temmuz – 25 Temmuz 2017 (8 Gün)
Dönem Fiyatımız : 1.750 TL + KDV‘dir. (KDV %8)
Ödemelerinizi: Nakit , Banka Havale ve Taksitli ödeme ile yapabilirsiniz.

Ücretlendirme ve ödeme yukarıda belirtildiği şekilde olup ana sayfamızdaki online kayıt formunu doldurarak uluslararası gençlik kampları macerasında yerinizi ayırtabilirsiniz.

 

Gençlik Kampları Ücretine Dahil Olanlar
Tam pansiyon konaklama (kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri), beş çayı ve kurabiyesi, İngilizce pratik dersleri, aktiviteler, sosyal ve sportif faaliyetlerin araç ve gereçleri, geziler, sağlık hizmetleri (gençlik kampı reviri imkanıyla), güvenlik ve denetim, AQUA Tişörtü, gençlik kampı katılımcılarına fotoğraf anı cdsi, gençlik kampları ücretine dahil olan hizmetlerdir.
Gençlik Kampları Ücretine Dahil Olmayanlar
Gidiş – dönüş yol ücreti, uçak bileti, otobüs bileti, kampın revir imkanlarını aşan ilaçlar ve sağlık hizmetleri, çamaşırhane hizmetleri, gençlik kampları ücretine dahil olmayan hizmetlerdir.

AQUA GENÇLİK KAMPI

AQUA GENÇLİK KAMPI


Kamptaki Bir Günümüz

08:00-08:30 Kalkma ve kişisel temizlik
08:30-08:45 Sabah sporu
08:45-09:30 Kahvaltı
09:45-11:30 Su sporları (Sörf,Banana, Ringo, Dalış Eğitimi vb.)
11:45-12:30 Otele dönüş ve dinlenme
13:00-13:30 Öğle yemeği
13:30-15:00 Dinlenme
15:00-16:15 Spor aktiviteleri (Yüzme, Basketbol, vb.)
16:30-17:30 İngilizce Eğitimi
17:30-19:30 Binicilik eğitimi
19:30-20:00 Akşam yemeği
20:30-22:30 Gece animasyon eğlenceleri ve disko
23:00-00:00 Odalara çıkma ve yatma için hazırlık

Gençlik kampları için programladığımız ‘kamp günü’ bu şekilde olup her anında çocuklarımızın her türlü gelişimini destekler niteliktedir.


Gençlik Kampı Aktivitelerimiz

Su Sporları Aktiviteleri: Banana – Sörf – Ringo – Dalış Eğitimi – Kano…
Alternatif Sporlar: Paintball – Trekking – Dağcılık – Survivor Oyunlar – Bisiklet  – Navigasyon -Oryantiring-Yüksek parkur-İzcilik Kampçılık…
Spor Aktiviteleri: Binicilik – Yüzme – Futbol – Basketbol – Okçuluk – Plaj Voleybolu…
Gece Aktiviteleri: Kamp Ateşi – Kovboy Gecesi – Animasyon & Yarışmalar – Açık Hava Sineması – Disco – Karaoke – Playback…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yetişkinlik öncesi yaz kampları antalya gençlik kampı süreçte, katılım başta olmak aksu gençlik kampları üzere antalya yaz kampları toplumsal gençlik kampları anlamda sorumluluklarının gençlik kampı aksu yaz kampı farkında olmalıdırlar. Diğer deyişle, gençlerin yetişkinlik öncesi yaz kampları dönemde okulda aldıkları gençlik kampları eğitim gençlik kampı halka en yakın ve katılımına en uygun gençlik kampı yönetim birimi gençlik kampları aksu yaz kampları olan yerel yönetimler düzeyindeki katılım gençlik kamp ile uygulamalarına vurgu gençlik kampı yapılmıştır.Gençlik kamp kazandıkları bilinçle toplumsal antalya yaz gençlik kamp konularda daha duyarlı hareket etmeleri ve antalya gençlik kampı görüşlerini rahatça ortaya koyabilmeleri aksu gençlik kampı beklenmektedir.gençlik kampı..gençlik kampları..antalya yaz kampları…

Gençlik Kampları öyle sürprizlerle antalya yaz kampı, doludur ki bir haftalık aksu yaz kampları, bir gençlik kampı dönemi boyunca aksu yaz gençlik kampları hayatınızda nelerin antalya gençlik kampı ,değişebileceğini asla önceden aksu yaz gençlik kampı tahmin edemezsiniz.her yıl düzenlenen antalya gençlik kampları.

Yaz tatilinin aksu gençlik kampı, başlamasıyla birlikte antalya gençlik kampları, yaklaşık 17.5 milyon yaz kampı, öğrenci gençlik kampları, yoğun geçen aksu yaz kampları bir eğitim öğretim antalya gençlik kampı yılının yorgunluğunu gençlik kampları atacak.Gençler aldıkları eğitim gençlik kampı aksu yaz kampları bu farkındalık, tek başına eğitim öğretim kurumlarında aksu gençlik yaz kampları kampları kazanılacak bir gelişme gençlik kampı değildir.

Aksu gençlik kampları bir aile olarak aksu yaz kampı çocuğunuza sunacağınız bir kamp tecrübesi yaşama fırsatı, antalya yaz kampları başka hiçbir eğitsel ortamla antalya yaz kampları kıyaslanamaz.Yaz gençlik kampları çocukların hem sosyal aksu yaz kampı, hem bilimsel yaz kampları,hem de fiziksel aksu gençlik kampları,gelişimleri açısından aksu yaz gençlik kampı, pek çok şey kazanmalarını antalya yaz gençlik kamp ile sağlayabilir.

Antalya Gençlik kampları, gençlik kampı, aksu gençlik kampları başlıyor, eğlenceli gençlik kampları, İstanbul gençlik kampları, İstanbul’dan gelen çocuklar, aksu gençlik kamplarını tercih ediyor,Antalya da bulunan gençlik kampları çok güzel, aksudeki antalya gençlik kampı bir harika, uluslararası aksu yaz gençlik kampları buluşma noktası oldu.21 yıllık yaz kampı, tecrübe ile hazırladığımız yaz kampları programı, gençlere antalya yaz kampı, kendilerini ifade eden yaz kampı, daha iyi aksu gençlik kampları,eğlence fırsatı veren antalya yaz kampı.

21 yıllık aksu yaz kampı tecrübemiz ile hazırladığımız antalya yaz kampı program gençlere kendilerini ifade etme özgürlüğü ve daha iyi tanıma fırsatı verir. Kampçılarımızın aksu yaz kampı programında, ailelerinden uzakta kendilerini ifade edebilecekleri aksu gençlik kampı bir ortamda bulunmaları kendi ayakları üzerinde durmayı öğretirken eğlenceli bir antalya yaz kampı deneyimi geçirmelerine katkı sağlar. Eğlenceli aksu yaz kampı aktivitelerinde gençlerimiz grup içerisinde antalya gençlik kampları iletişimi güçlendirmek ve zorlu kış sezonunu geride bırakmak adına keyifli vakit geçirerek unutamayacakları aksu gençlik kampı bir yaz sezonu geçireceklerdir.aksu yaz kampı, antalya gençlik kampları…

Başarının antalya gençlik Kampı önemli olduğuna aksu gençlik Kampları inanırlar özellikle bu dönemde büyüm ve ödül almak için aksu gençlik Kampları çaba gösterirler. Bu yaştaki çocuklar antalya gençlik Kampı daha uyumlu Gençlik Kampları oldukları için yönlendirilmeleri de daha kolay aksu gençlik Kampları olmaktadır. Benlik algısı oluşurken antalya gençlik Kampı hormonları hızını Gençlik Kampları aksu gençlik Kampı arttırır.