AQUAKAMP 21. yılında İngilizce Eğitimli Yaz Gençlik Kampları Antalya – Kemer’de kapılarını birkez daha gençler için açıyor.Eğlence, Doğa, Spor, Eğitim, Tatil ve sizleri şaşırtacak sürprizlerle dolu unutulmaz bir Yaz Kampı için 09 – 17 yaş arası Gençlerimizi Aqua Gençlik Kampları‘na

Gençlik Kampları

Gençlik kampı Türkiye’nin en güzel sahil şeridinde, Toros dağlarının eteklerinde tarih, doğa ve denizin iç içe geçtiği Antalya – Kemer Çamyuva’ da bulunmaktadır. Kampçılarımız AQUA KAMP alanında konaklayacaklardır. On dönümlük arazi üzerine kurulmuş olan kendimize ait Bungalovlardan oluşan konaklama alanı çocuklarımızın severek zaman geçireceği özel hazırlanmış bir alandır. Ayrıca tesis içerisinde Binicilik Maneji , Eğitimli on altı Arap ve İngiliz Atı, Yüzme Havuzu, Paintball alanı, Basketbol sahası, Okçuluk alanı bulunmaktadır.
Gençlik kampları merkezi Antalya’ya 35 km. Havaalanına elli kilometre mesafededir. Tüm odalarda yirmi dört saat sıcak su, klima ve tv mevcuttur. Kampçılarımız Bungalovlarda her odada yaş gurubuna göre üç , dört veya beş kişi olarak konaklayacaklardır.
Gençlik kampı olarak kampçılarımızın her türlü istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırladığımız tesisimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Kamp Yeri :
Antalya – Kemer / Çamyuva
Gençlik Kampları Yaş Grubu :
I. Grup : 09 – 10 Yaş
II. Grup : 10 – 11 Yaş
III. Grup : 12 – 13 Yaş
lV. Grup : 14 – 15 Yaş
V. Grup : 16 – 17 Yaş
Not: (Kampçılarımız yaşlarına göre gruplara ayrılacaklardır.)
Gençlik Kampı Kontenjanı : 120 kampçı

 

1.SEÇENEK:ULUSLARARASI GENÇLİK KAMPI

DÖNEMLER :

I. Dönem : 03 Temmuz – 17 Temmuz 2017 (15 Gün)
II. Dönem : 18 Temmuz – 01 Ağustos 2017 (15 Gün)
Dönem Fiyatımız : 2.750 TL + KDV ‘dir.(KDV %8)

2.SEÇENEK: ULUSLARARASI MACERA KAMPI

Dönem : 18 Temmuz – 25 Temmuz 2017 (8 Gün)
Dönem Fiyatımız : 1.750 TL + KDV‘dir. (KDV %8)
Ödemelerinizi: Nakit , Banka Havale ve Taksitli ödeme ile yapabilirsiniz.

Ücretlendirme ve ödeme yukarıda belirtildiği şekilde olup ana sayfamızdaki online kayıt formunu doldurarak uluslararası gençlik kampları macerasında yerinizi ayırtabilirsiniz.

 

Gençlik Kampları Ücretine Dahil Olanlar
Tam pansiyon konaklama (kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri), beş çayı ve kurabiyesi, İngilizce pratik dersleri, aktiviteler, sosyal ve sportif faaliyetlerin araç ve gereçleri, geziler, sağlık hizmetleri (gençlik kampı reviri imkanıyla), güvenlik ve denetim, AQUA Tişörtü, gençlik kampı katılımcılarına fotoğraf anı cdsi, gençlik kampları ücretine dahil olan hizmetlerdir.
Gençlik Kampları Ücretine Dahil Olmayanlar
Gidiş – dönüş yol ücreti, uçak bileti, otobüs bileti, kampın revir imkanlarını aşan ilaçlar ve sağlık hizmetleri, çamaşırhane hizmetleri, gençlik kampları ücretine dahil olmayan hizmetlerdir.

AQUA GENÇLİK KAMPI

AQUA GENÇLİK KAMPI

İngilizce
Kampımızda, gün içinde uygulamalı İngilizce Eğitimi ve aktif öğrenme pratiği gerçekleşmektedir.
Kampçılarımızın kimi zaman gruplar halinde, kimi zaman yaş gruplarıyla, bazen de kendi başlarına yapacağı çalışmalarla; aktif ve keyifli bir İngilizce eğitimi almaları sağlanır. Yaz Kampları boyunca yaklaşık “15” saatlik İngilizce dersleri verilir. Bu teorik derslerle birlikte eğitmenler dil eğitimini aktivitelerle birleştirerek gün boyu sportif ve sosyal etkinliklerle kampçılarımızın uygulamalı olarak İngilizce eğitimi almalarını sağlayıp, onları pratiğe yöneltirler.

Eğitmenler
Eğitmenlerimizin hepsi kendi konusunda ihtisas yapmış, uzun yıllardır birlikte çalıştığımız, deneyimli, Pedagojik Formasyon ve Okul öncesi eğitim almış, iletişimi kuvvetli, Spor Akademisi mezunu kişilerden oluşmaktadır. Kampçılarımızın atacakları her adım eğitmenlerimizin gözetimi altında olacaktır.

AQUA GENÇLİK KAMPI

YAZ KAMPI SU SPORLARI


Kamptaki Bir Günümüz

08:00-08:30 Kalkma ve kişisel temizlik
08:30-08:45 Sabah sporu
08:45-09:30 Kahvaltı
09:45-11:30 Su sporları (Sörf,Banana, Ringo, Dalış Eğitimi vb.)
11:45-12:30 Otele dönüş ve dinlenme
13:00-13:30 Öğle yemeği
13:30-15:00 Dinlenme
15:00-16:15 Spor aktiviteleri (Yüzme, Basketbol, vb.)
16:30-17:30 İngilizce Eğitimi
17:30-19:30 Binicilik eğitimi
19:30-20:00 Akşam yemeği
20:30-22:30 Gece animasyon eğlenceleri ve disko
23:00-00:00 Odalara çıkma ve yatma için hazırlık

Gençlik kampları için programladığımız ‘kamp günü’ bu şekilde olup her anında çocuklarımızın her türlü gelişimini destekler niteliktedir.


Gençlik Kampı Aktivitelerimiz

Su Sporları Aktiviteleri: Banana – Sörf – Ringo – Dalış Eğitimi – Kano…
Alternatif Sporlar: Paintball – Trekking – Dağcılık – Survivor Oyunlar – Bisiklet  – Navigasyon -Oryantiring-Yüksek parkur-İzcilik Kampçılık…
Spor Aktiviteleri: Binicilik – Yüzme – Futbol – Basketbol – Okçuluk – Plaj Voleybolu…
Gece Aktiviteleri: Kamp Ateşi – Kovboy Gecesi – Animasyon & Yarışmalar – Açık Hava Sineması – Disco – Karaoke – Playback…


Tarihi, Turistik ve Çevre Gezileri

Gençlik kampları gezileri yat gezisi ile başlayıp Türkiye’nin en güzel sahil şeridine sahip, doğal güzelliklerin ve tarihin iç içe geçtiği Antalya ilimizde devam eder. Düden şelalesi, Olimpos , Fasalis, Perge, Antalya Kale İçi, Antalya müzesi başta olmak üzere Antalya’da bulunan tarihi ve turistik yerler kampçılarımızla ziyaret edilir. Çevre gezimiz Türkiye’nin en büyük su kaydırakları merkezi olan AQUA park’ta eğlenceli ve hiç unutamayacakları bir gün ile devam eder.

Gençlik Kampları Hatırası
AQUA Kamp’ a katılan tüm kampçılarımıza AQUA Tişörtü ve katılım sertifikaları verilmektedir. Aynı zamanda kamp süresince yapılan eğitimler ve aktiviteler, fotoğrafçılar tarafından kaydedilir. Çekilen fotoğraflar Cd’ye aktarılır ve gençlik kampları hatırası olarak kampçılarımıza hediye edilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21 yıllık kemer yaz kampı tecrübemiz ile hazırladığımız antalya yaz kampı program gençlere kendilerini ifade etme özgürlüğü ve daha iyi tanıma fırsatı verir. Kampçılarımızın kemer yaz kampı programında, ailelerinden uzakta kendilerini ifade edebilecekleri kemer gençlik kampı bir ortamda bulunmaları kendi ayakları üzerinde durmayı öğretirken eğlenceli bir antalya yaz kampı deneyimi geçirmelerine katkı sağlar. Eğlenceli kemer yaz kampı aktivitelerinde gençlerimiz grup içerisinde antalya gençlik kampları iletişimi güçlendirmek ve zorlu kış sezonunu geride bırakmak adına keyifli vakit geçirerek unutamayacakları kemer gençlik kampı bir yaz sezonu geçireceklerdir.kemer yaz kampı, antalya gençlik kampları…

Başarının antalya gençlik Kampı önemli olduğuna kemer gençlik Kampları inanırlar özellikle bu dönemde büyüm ve ödül almak için kemer gençlik Kampları çaba gösterirler. Bu yaştaki çocuklar antalya gençlik Kampı daha uyumlu Gençlik Kampları oldukları için yönlendirilmeleri de daha kolay kemer gençlik Kampları olmaktadır. Benlik algısı oluşurken antalya gençlik Kampı hormonları hızını Gençlik Kampları kemer gençlik Kampı arttırır.

Yaz tatilinin kemer gençlik kampı, başlamasıyla birlikte antalya gençlik kampları, yaklaşık 17.5 milyon yaz kampı, öğrenci gençlik kampları, yoğun geçen kemer yaz kampları bir eğitim öğretim antalya gençlik kampı yılının yorgunluğunu gençlik kampları atacak.Gençler aldıkları eğitim gençlik kampı kemer yaz kampları yaz kampı sıra sıncak bu farkındalık, tek başına eğitim öğretim kurumlarında kemer gençlik yaz kampları kampları kazanılacak bir gelişme gençlik kampı değildir.

Kemer gençlik kampları bir aile olarak kemer yaz kampı çocuğunuza sunacağınız bir kamp tecrübesi yaşama fırsatı, antalya yaz kampları başka hiçbir eğitsel ortamla antalya yaz kampları kıyaslanamaz.Yaz gençlik kampları çocukların hem sosyal kemer yaz kampı, hem bilimsel yaz kampları,hem de fiziksel kemer gençlik kampları,gelişimleri açısından kemer yaz gençlik kampı, pek çok şey kazanmalarını antalya yaz gençlik kamp ile sağlayabilir.

Antalya Gençlik kampları, gençlik kampı, kemer gençlik kampları başlıyor, eğlenceli gençlik kampları, İstanbul gençlik kampları, İstanbul’dan gelen çocuklar, kemer gençlik kamplarını tercih ediyor,Antalya da bulunan gençlik kampları çok güzel, kemerdeki antalya gençlik kampı bir harika, uluslararası kemer yaz gençlik kampları buluşma noktası oldu.21 yıllık yaz kampı, tecrübe ile hazırladığımız yaz kampları programı, gençlere antalya yaz kampı, kendilerini ifade eden yaz kampı, daha iyi kemer gençlik kampları,eğlence fırsatı veren antalya yaz kampı.

Yetişkinlik öncesi yaz kampları antalya gençlik kampı süreçte, katılım başta olmak kemer gençlik kampları üzere antalya yaz kampları toplumsal gençlik kampları anlamda sorumluluklarının gençlik kampı kemer yaz kampı farkında olmalıdırlar. Diğer deyişle, gençlerin yetişkinlik öncesi yaz kampları dönemde okulda aldıkları gençlik kampları eğitim gençlik kampı halka en yakın ve katılımına en uygun gençlik kampı yönetim birimi gençlik kampları kemer yaz kampları olan yerel yönetimler düzeyindeki katılım gençlik kamp ile uygulamalarına vurgu gençlik kampı yapılmıştır.Gençlik kamp kazandıkları bilinçle toplumsal antalya yaz gençlik kamp konularda daha duyarlı hareket etmeleri ve antalya gençlik kampı görüşlerini rahatça ortaya koyabilmeleri kemer gençlik kampı beklenmektedir.gençlik kampı..gençlik kampları..antalya yaz kampları…

Gençlik Kampları öyle sürprizlerle antalya yaz kampı, doludur ki bir haftalık kemer yaz kampları, bir gençlik kampı dönemi boyunca kemer yaz gençlik kampları hayatınızda nelerin antalya gençlik kampı ,değişebileceğini asla önceden kemer yaz gençlik kampı tahmin edemezsiniz.her yıl düzenlenen antalya gençlik kampları.